Szkoła Tańca - East Side Dance Academy

Szkoła tańca – Wola

Nasza szkoła tańca to miejsce dla tych, którzy kochają tę dyscyplinę i pragną się w niej rozwijać, jak i tych, którzy na co dzień nie tańczą, a przez okoliczności towarzyskie zostali „zmuszeni” do opanowania kroków. Jedną z dzielnic, w której możesz skorzystać z naszej pomocy, jest warszawska Wola, ale warto dodać, że jesteśmy obecni również w innych częściach Warszawy, w tym między innymi na Żoliborzu. Dlaczego warto uczyć się tańca właśnie u nas? Przede wszystkim ze względu na doświadczenie i kwalifikacje naszych instruktorów. To nie tylko wielcy pasjonaci tańca, ale też utytułowani zawodnicy. Co jednak szczególnie ważne – nasi nauczyciele to ludzie obdarzenie wielkim talentem dydaktycznym, dzięki czemu niemal każdemu przekażą swoją wiedzę i umiejętności. Innym atutem naszej szkoły tańca jest doskonałe zaplecze techniczne i lokalowe. W takich warunkach nauka jest przyjemnością, co tym bardziej przekłada się na naszą skuteczność.

Szkoła tańca na warszawskiej Woli

Pewnie zastanawiasz się, czego konkretnie uczymy. Nieskromnie chciałoby się powiedzieć, że wszystkiego. Z jednej strony to najpopularniejsze style i nurty tańca, z drugiej zaś przyspieszone kursy dla tych, którzy w krótkim czasie muszą przyswoić podstawy – nawet te najbardziej klasyczne. Jeśli więc czeka Cię pierwszy taniec na własnym weselu, nie martw się! Nasi nauczyciele pomogą Ci poczuć się pewnie, dzięki czemu nie tylko nie zapomnisz tej wyjątkowej chwili, ale zrobisz też wrażenie na swoich bliskich i przyjaciołach. Możesz też liczyć na nas, jeśli chcesz się nauczyć takich stylów, jak:

Szukasz szkoły tańca na Woli? Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Jeśli już tańczysz, pomożemy Ci się rozwinąć. Jeśli nigdy nie tańczyłeś, sprawimy, że zaczniesz!