Szkoła Tańca - East Side Dance Academy

Historia

East Side Dance Academy

East Side Dance Academy

East Side Dance Academy to najlepsza szkoła tańca streetowego w Warszawie znajdująca się na Pradze-Północ przy ul. Wenantego Burdzińskiego 5.
Studio zostało założone w 2015 roku przez finalistkę tanecznego programu You Can Dance – Magdalenę Zwierzyńską. Głównym celem naszej szkoły jest ciągły rozwój i podwyższanie świadomości tanecznej naszych podopiecznych, dlatego właśnie znajdziecie u nas najlepszych nauczycieli i instruktorów w Polsce. Tancerze z naszej szkoły mają na swoim koncie liczne tytuły i osiągnięcia; biorą udział w zróżnicowanych projektach oraz programach telewizyjnych takich jak: World of Dance oraz Taniec z Gwiazdami.
Nasze największe osiągnięcia to m.in.: Tytuł Mistrzów Kamata Dance Show, 3 Miejsce w kat. Formacje Juniors na Mistrzostwach Świata federacji IDO, które odbyły się w Bremerhaven w Niemczech.
Jeśli chcesz tańczyć i uczyć się od najlepszych, to przyjdź i przekonaj się sam! East Side Dance Academy to coś więcej niż tylko szkoła tańca!

Grafik zajęć

Magdalena Zwierzyńska

Magdalena Zwierzyńska

Finalistka programu You Can Dance ! Założycielka własnej szkoły tańca oraz trenerka sztandarowych zespołów. Swoją przygodę z tańcem zaczęła jako młoda dziewczynka. Począwszy od tańca towarzyskiego, przez jazz aż w końcu hip hop. Jej główną rolą życiową jest rozszerzanie miłości do tańca, zarażenie nią innych i przede wszystkim stawianie na jakość i technikę. Wielokrotnie uczęszczała na warsztaty taneczne w Los Angeles a teraz tworzy swoje własne LA w Warszawie- czyli East Side Dance Academy. Magda zajmuje się trenowaniem wszystkich hip hopowych zespołów w naszym studiu, czyli ESC Kids, Juniors oraz Adults. Kocha swoich tancerzy a Oni uwielbiają Ją. Dla Magdy nie istnieje stwierdzenie : jakoś to będzie- musi być zawsze najlepiej i zatańczone na maximum swoich możliwości. Kocha to miejsce, które tworzy a tempo Jej nowych pomysłów nie zna limitu. Najważniejsze motto Magdy: talent to tylko 20% sukcesu- cała reszta zależy od naszej pracy i zaangażowania!