Szkoła Tańca - East Side Dance Academy

Szkoła tańca – Warszawa-Śródmieście

Nasza szkoła tańca to miejsce dla Ciebie! Planujesz rozpocząć wielką przygodę na parkiecie? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Warszawa-Śródmieście to zaledwie jedna z dzielnic, w której jesteśmy do Twojej dyspozycji, obsługujemy bowiem również inne zakątki stolicy, by wspomnieć choćby Żoliborz. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Przede wszystkim ze względu na kadrę. Nasi instruktorzy to doświadczeni i utytułowani tancerze. Co jednak szczególnie ważne – doświadczenie i kwalifikacje łączą z wielkim talentem dydaktycznym. Ta mieszanka daje Ci pewność, że nie tylko pracujesz z najlepszymi, ale też, że sam masz szansę dołączyć do grona wybitnych tancerzy. Innym atutem naszej szkoły jest fakt, że dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym i lokalowym. Nauka tańca w komfortowych warunkach na pewno pomaga w przyswojeniu tajników tej wspaniałej, choć nie zawsze łatwej dyscypliny.

Szkoła tańca w Śródmieściu

Pewnie zastanawiasz się, czego możesz się u nas nauczyć. Nieskromnie chciałoby się powiedzieć, że niemal wszystkiego. Oferujemy szeroką gamę zajęć – nie tylko, jeśli chodzi o konkretne style taneczne, ale uczymy też ludzi, którzy wcześniej niewiele mieli do czynienia z tańce, a teraz – na przykład ze względów rodzinnych lub towarzyskich – będą do tego „zmuszeni”. Jeśli więc obawiasz się, że Twój pierwszy taniec na własnym weselu może okazać się katastrofą, zadzwoń do nas już dziś i umów się na zajęcia. Uczymy tańczyć tych, którzy taniec kochają i pragną rozwijać się w tym kierunku, jak i tych, którzy pierwszy raz w życiu stają przed koniecznością opanowania kroków. Chcesz opanować

  • taniec nowoczesny,
  • dancehall
  • balet,
  • high heels,
  • lub hip-hop?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś! Nasza szkoła tańca działa nie tylko w Śródmieściu, ale też innych dzielnicach Warszawy.