Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Womanifesto Intro by Ilona Bekier-Ekwa / CASTING

Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane nową taneczno-artystyczną przygodą pod okiem choreografki Ilony Bekier-Ekwa. Projekt Womanifesto przyciąga coraz więcej kobiet, dlatego powstaje dodatkowa grupa „Womanifesto Intro”.

Główną intencją projektu jest wspólne tworzenie, doświadczanie w otoczeniu innych kobiet, w poczuciu wsparcia i bezpieczeństwa.

To droga do samej siebie z szacunkiem, zaufaniem i radością z poruszania ciałem. Tu możesz spotkać się ze swoją prawdą, rozwinąć skrzydła, wrócić do źródła twojej kobiecej mocy.

Womanifesto to opowieść o kobietach, marzycielkach, o każdej z nas. Wiek, budowa ciała, charakter czy doświadczenie nie mają tu znaczenia. Każda z nas jest wystarczająco dobra. Kobiety Womanifesto wyrażają siebie poprzez taniec i sztukę.

Plan Womanifesto Intro:

  • Zajęcia dwa razy w miesiącu w szkole tańca East Side Dance Academy
  • Taniec intuicyjny
  • Choreografia
  • Joga, medytacja, wizualizacje
  • Taniec na obcasach
  • Praca z głosem, z oddechem
  • Kręgi kobiet
  • Rozwój na wielu płaszczyznach
  • Możliwość udziału w dodatkowych projektach tanecznych i występach artystycznych.

Jeśli czujesz, że jest to przestrzeń dla ciebie, wyślij mail na adres [email protected] z krótkim nagraniem video oraz wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Na nagraniu przedstaw się, powiedz skąd jesteś, a następnie zatańcz tak jak czujesz, w dowolny sposób. (maksymalnie 1 minuta video).

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1Li_G2Kj2HqzsOvcSjx7kWNyH1daL00M137mNi80YRiGVw/viewform

Zgłoszenia przyjmujemy do 20-ego września.

W mailu zwrotnym prześlemy informacje dotyczące płatności oraz grafiku zajęć.

Do zobaczenia.

Uczestniczki projektu o prowadzącej Ilonie Bekier-Ekwa:

“Kobieta, która idzie za głosem serca, ceni sobie autentyczność i życie w zgodzie ze sobą, kieruje się niesamowitą intuicją i prawdą. Dzięki temu jaką jest osobą, stworzyła grupę silnych i wrażliwych osobowości, każda z nich jest inna…”

Ania Kaczor-Suchta

“Dała im wolność bycia na scenie takimi jakie są naprawdę. Od tego jest sztuka, by móc pokazać prawdziwy kawałek siebie. Formę można dopracować, można nasycić postać, ale emocje są emocjami i tu można je uwolnić. Nie oceniała, nie narzucała, nie klasyfikowała. Zaufała kobietom i dała im siłę do tego by one zaufały same sobie.”

Angie Zysk

 

Więcej o projekcie:

www.esdanceacademy.pl/womanifesto

instagram @womanifesto_ibe

Możliwość komentowania została wyłączona.