Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

WaWaacking by WaWaackers vol. 17 Spooky Season Edition

Bu! To znowu my! Taaak koniec października wszystkim kojarzy się tylko z jednym…! A my przedstawiamy Wam WaWaacking by WaWaackers Spooky Season Edition! To dobry czas na wcielenie się w ulubioną postać, przybranie jakiejś roli, a może po prostu pokazanie siebie w  zaskakujący sposób! Zabierajcie najbardziej nieoczekiwane humory, przebrania i energie. It’s spooky season time!

W tym sezonie proponujemy wam 2 opcje: podstawową i średniozaawansowaną. Na dwóch salach jednocześnie! Wracamy także z naszymi iconic JAMami, na których bawimy się, trenujemy i tańczymy wszyscy razem. Czy jesteś podstawowym tancerzem czy zaawansowanym – wawaacking by wawaackers to miejsce dla ciebie! A tym razem możesz poczuć się jak tylko chcesz przebierając się lub wcielając w ulubioną postać!

SALA B – TECHNIKA WHACKING POCZĄTKUJĄCA

12:00 – 13:00 Bartina

13:00 – 14:00 Maja

14:00 – 15:30 JAM (wszyscy razem)

Cena: 70 zł

Instruktorzy: Maja & Bartina
Poziom: podstawowy

ZAPISZ SIĘ

Grupa podstawowa to coś dla naszych Whackinnersów. Chcesz poznać whacking od kompletnego zera, dowiedzieć się o jego historii, technice, muzyce i podstawach? To właśnie ta część warsztatów poświęcona jest wprowadzeniu was w świat jakim jest whacking od kompletnego zera. Czas na wasze pierwsze zajęcia z whackingu i to z wawaackers!

SALA E – TECHNIKA WHACKING ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

12:00 – 13:00 Tomasz

13:00 – 14:00 Maks

14:00 – 15:30 JAM (wszyscy razem)

Cena: 70 zł

Instruktorzy: Tomasz & Maks

Poziom: średniozaawansowany

Grupa średnio-zaawansowana to część warsztatów dla osób już zaznajomionych ze stylem, znających historie i podstawowa technikę. Na warsztatach tej grupy dowiecie się jak ulepszyć swoją technikę, rozwinąć swój styl, zrozumieć muzykę, ukreatywnić swój taniec i wiele innych! Poznacie podejście każdego z nas i zabierzecie dla siebie wszystkie aspekty, które Was zainspirują.

ZAPISZ SIĘ

Możliwość komentowania została wyłączona.