Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

WAWAACKING BY WAWAACKERS VOL. 16 BACK TO WHACK EDITION

WAWAACKING BY WAWAACKERS VOL. 16 BACK TO WHACK EDITION – POZIOM PODSTAWOWY I ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY

Wrzesień to czas powrotów – do szkoły, do pracy, do zajęć i DO WHACKINGU! Zapraszamy was na już 16 edycje WaWaacking by WaWaackers BACK TO WHACK EDITION! Przypomnijnmy sobie razem jak bardzo kochamy ten styl i jak piękną energie zawsze tworzymy wspólnie na sali.

W tym sezonie proponujemy wam 2 opcje: podstawowa i średniozaawansowana. Na dwóch salach jednocześnie! Wracamy także z naszymi iconic JAMami, na których bawimy się, trenujemy i tańczymy wszyscy razem. Czy jesteś podstawowym tancerzem czy zaawansowanym – wawaacking by wawaackers to miejsce dla ciebie!

Ponownie zamieniamy Warszawę na Los Angeles !
Data: 23.09.2023 r.  Cena: 70 zł

SALA A – technika whacking początkująca

Godziny:

15:00 – 16:00 Maks

16:00 – 17:00 Maks

17:00 – 18:30 JAM (wszyscy razem)

Cena: 70 zł

Instruktorzy: Maks Kaczanowski

Poziom: podstawowy

ZAPISZ SIĘ

Grupa podstawowa to coś dla naszych Whackinnersów. Chcesz poznać whacking od kompletnego zera, dowiedzieć się o jego historii, technice, muzyce i podstawach? To właśnie ta część warsztatów poświęcona jest wprowadzeniu was w świat jakim jest whacking od kompletnego zera. Czas na wasze pierwsze zajęcia z whackingu i to z wawaackers!

 

SALA E – technika whacking średnio-zaawansowana

Godziny:

15:00 – 16:00 Maja

16:00 – 17:00 Tomasz

17:00 – 18:30 JAM (wszyscy razem)

Cena: 70 zł

Instruktorzy: Maja Kanicka i Tomasz Gawęcki

Poziom: średniozaawansowany

Grupa średnio-zaawansowana to część warsztatów dla osób już zaznajomionych ze stylem, znających historie i podstawowa technikę. Na warsztatach tej grupy dowiecie się jak ulepszyć swoją technikę, rozwinąć swój styl, zrozumieć muzykę, ukreatywnić swój taniec i wiele innych! Poznacie podejście każdego z nas i zabierzecie dla siebie wszystkie aspekty, które Was zainspirują.

ZAPISZ SIĘ

Możliwość komentowania została wyłączona.