Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

WaWaacking by WaWaackers – Burn The Floor

Jesteście gotowi na spalenie parkietu razem z nami? 🕺 Przygotujcie trzewiki i widzimy się na Burn The Floor Workshops – gorące warsztaty whacking z Sofia Stanić i WaWaackers! 🚀
Ta specjalna edycja WaWaacking by WaWaackers towarzyszy eventowi Burn The Floor like The Jacksons odbywającemu się tego samego dnia w La Pose!
Szykujemy dla was 2h techniki z Sofia + choreo class by WaWaackers. Na koniec dla uczestników późniejszego eventu oferujemy Open Room, aby przygotować się do contestu.
📅 Kiedy: 18 maja 2024
🔥 Poziom: średniozaawansowany
🚨 UWAGA: Miejsca są ograniczone, więc szybko rezerwujcie swoje miejsce!
I tura zapisów (do 20.04) -> 250PLN
II tura zapisów (od 21.04) -> 300PLN
Sofia Stanić

Przygodę z tańcem zaczęła w 2008 roku doskonaląc się w różnych technikach. Przez pierwsze lata trenowała „commercial”.Waacking odkrywa na zajęciach Tony’ego Tzara w 2009 roku. Przez kolejne lata regularnie brała udział w warsztatach Waackingowych m.in. z Kumari Suraj, PrincessLockerooo, Tyrone Proctor, czy Archie Burnett.

Jest tancerką otwartą na wszystkie techniki i regularnie bierze udział w zawodach i warsztatach w Europie.

Od 2017 roku mieszka w Paryżu, gdzie jest aktywna zarówno w organizacji eventów jak i rozwoju tanecznego community. Organizatorka zawodów “Waack in Paris”.

Pracowała przy produkcji wielu eventów tanecznych w Europie, m.in : GlitterWhack w Chorwacji, Noc Muzeów w Paryżu, European Latexxx Ball w Paryżu czy Fifth Element Ball w Madrycie.

Na swojej drodze współpracowała ze świetnymi tancerzami i choreografami.
Ostatnie osiągnięcia i projekty, w których brała udział:  

– Choreograf spektaklu teatralnego „Là où tout commence … Le triangle rose” Autor: Yann Szpak (Waacking)

– Asystentka choreografa spektaklu tanecznego S.T.U.C.K. Choreograf: Mounia Nassangar (Waacking) – 1 miejsce Waacking Cergy Funk Style 2023

– 1 miejsce Waacking Weekend / Soul SessionsOslo 2022
– 1 miejsce All Europe Waacking Festival 2022

 

Jej zajęcia charakteryzują się ogromną dawką wiedzy i pozytywnej energii. Na swoich zajęciach Sofia zwraca uwagę przede wszystkim na muzykalność, feeling, technikę jak i dobrą zabawę. 🙂

Do zobaczenia już 18 maja !

Możliwość komentowania została wyłączona.