Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

CASTING FAM JAZZ

Drodzy tancerze przychodzimy do Was z kolejną nowością!

Na wrześniowym castingu zespołu jazz jak co roku zaskoczyliście nas ogromną frekwencją i stąd chcielibyśmy dać możliwość tym, którzy czują, że potrzebują większego rozwoju, są zdeterminowani i zmotywowani do ciężkiej pracy!
Ten projekt ma dać szansę rozwoju wszystkim osobom również spoza Warszawy.

Naszym celem jest wybór grupy osób zmotywowanych do ciężkiej pracy, chcących w świecie tanecznym osiągnąć wielkie rzeczy. Spotkania zespołów FAM JAZZ odbywać się będą raz w miesiącu i bazują na zajęciach z baletu, treningach motorycznych, warsztatach tanecznych z różnymi instruktorami z różnych styli, treningach z choreografii i techniki tańca jazz oraz wykładach i zadaniach mających na celu rozwój osobisty. Trenerem głównym będzie Aleksandra Borkowska, która na co dzień prowadzi w naszej szkole zespoły: ESC Jazz Senior i Junior, jak również w każdy poniedziałek zajęcia open class z choreografii jazz.
Chcemy wspólnie stworzyć projekt finalizujący pracę wszystkich tancerzy.
Damy Wam największą stacjonarną możliwość rozwoju w Polsce, poszukujemy natomiast osób, które są gotowe na ciężką pracę, na poświęcenie i otwartość na nowe rzeczy. Po roku pracy z nami osiągniecie zupełnie inny poziom i świadomość tańca. Ten sezon to praca na stałe z najlepszymi profesjonalistami tego kraju. Nacisk kładziemy na rozwój choreograficzny, na poszerzanie wiedzy o stylach –  głęboko wierzymy, że jest to nieunikniony kierunek rozwoju każdego tancerza.

Nasza Oferta to zajęcia stacjonarne, obozy, projekty, udział w reklamach, oprawa artystyczna eventów i co najważniejsze ciepła i rodzinna atmosfera.
Wystarczy chcieć a my damy możliwość rozwoju!
Wyślij zgłoszenie i przyjdź na casting w celu pokazania swoich umiejętności i dołącz do nas!
Zgłoszenia przyjmujemy do 4.11.2022 r.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Możliwość komentowania została wyłączona.