Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Any Dance Camp Summer 2022

Ponieważ dużo osób pyta o terminy wakacyjne stąd czas Was o tym poinformować ? w te wakacje wchodzi kilka zmian, sprawdzajcie GORĄCE INFO ? bo szykuje się gruby sezon !!!
TERMINY:
Week 1 JUNIOR 4-13 lipiec
Week 2 ADULT 14-23 lipiec
Week 3 ADULT 24-31 lipiec
Week 4 FREESTYLE 1-10 sierpień
Week 5 Jazz 11-20 sierpień
Week 6 ADULT/JUNIOR 21-30 sierpień
Info o Week KIDS podamy wkrótce.
Informacje o poszczególnych week’ach:
WEEK 1 – przeznaczony dla kat. JUNIOR 12-16 lat, zajęcia choreografii i techniki tańca hip hop
WEEK 2 – ADULT kat. 16+ obóz najbardziej zaawansowany, zajęcia z choreografii i techniki tańca hip hop
WEEK 3 – ADULT kat. 16+ zajęcia z choreografii tańca hip hop oraz commercial, możliwe, że również pojawią się zajęcia z high heels.
WEEK 4 – FREESTYLE – kat. wiekowa 12+\16+ , zajęcia z różnych technik tańca Street, hip-hop, House, Popping, partery, pojedyncze zajęcia z choreografii.
WEEK 5 – JAZZ – kat. wiekowa 12+\16+ , zajęcia z techniki tańca klasycznego, jazz’owego, współczesnego, choreografie, improwizacje, partery.
WEEK 6 – ADULT/JUNIOR – kat. wiekowa 12+/16+ , zajęcia z choreografii i techniki tańca hip hop.

Kilka słów o nas:

Any Dance Camp to jedyny w Polsce program dający ofertę dla tancerzy w każdym wieku, w różnych stylach m.in. hip hop choreografia, street, popping, house, freestyle, jazz/contemporary, commercial. Dostosowujący poziom zaawansowania do uczestników. Pozwalający tancerzom na rozwój zarówno w choreografii, zajęciach freestyle czy technikach improwizacji.

Koncentrujemy się na indywidualnym rozwoju każdego uczestnika. W programie warsztatów poza zajęciami tanecznymi są zajęcia z motoryki i stabilizacji, mające na celu uświadamianie tancerzom jak istotna jest praca na świadomości swojego własnego ciała, oraz nauka techniki regeneracji, która jest nieodłączną częścią treningu sportowca.

Dla nas najważniejsze jest, żeby każdy uczestnik mógł w 100% skupić się na treningu, zrozumieć każde zajęcia i wynieść z nich jak najwięcej, dając możliwość dyskusji z instruktorami, będąc dla uczestników dostępnymi, pozwalając im by czuli się dobrze, a co za tym idzie, byli częścią większej integracji, poznawali ludzi z całej Polski i mieli przyjaźnie na całe życie. Relacje nawiązywane przez taniec również mają ogromny wpływ na rozwój tancerzy, jest to social, który powstaje i buduje szacunek do dzielenia się wspólną pasją.

Co nas wyróżnia?

Małe grupy obozowe, wyszkolona i doświadczona kadra opiekunów, najlepsi instruktorzy w kraju, ogromna różnorodność zajęć, obiekt prywatny, zamknięty tylko dla naszych grup, dostosowany do treningów i regeneracji, piękne otoczenie, oddalone od zgiełku i cywilizacji, wyjątkowe wyżywienie.

 

Cena zawiera:
– nocleg
– pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja)
– zajęcia taneczne ( ok 30h – 50h na turnusie – w zależności od długości obozu oraz wieku )
– zajęcia stabilizacyjno-motoryczne,
– wykłady o historii tańca, batelki, jam’y, improwizacje, projekty (dostosowane do danego turnusu)
– atrakcje wieczorne (imprezy z Dj’em, kino, gry zespołowe, zabawy integracyjne, w zależności od danego turnusu, pogody itp.)

(ceny podane są w formularzu)

 

Any Dance Camp Summer 2022 czas zacząć !!

To będą niezapomniane wakacje, będziemy celebrować 10 lecie naszego CAMP’a! Na każdym Week’u pojawi się Guest specjalny zza granicy. Już niedługo przedstawimy kolejne szczegóły!

A ZAPISY zaczynamy TERAZ !!

Link do zapisu:
https://forms.gle/yhPxTpY195ma2JG87!
Nie zwlekajcie, bo ilość miejsc bardzo ograniczona ?

Możliwość komentowania została wyłączona.