Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę zapisać się na zajęcia ?

Zapisu na zajęcia można dokonać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie w zakładce GRAFIK oraz osobiście w siedzibie szkoły.

Kiedy odbywają się nabory do zespołów East Side Crew i na czym polegają ?

Nabory do zespołów odbywają się zawsze na początku września, odbywają się w formie castingu. Każdy casting składa się z 3 etapów :
I etap castingu zaczynamy od zgłoszenia się na recepcji, potwierdzenia swojej obecności i odebrania numeru startowego
II etap to etap nauki choreografii i etap zaprezentowania swoich umiejętności przed jury (tańczycie w podziale na grupy)
III etap to etap finałowy, w którym otrzymujecie informację odnośnie decyzji jury. Odbywa się w przeciągu kilku najbliższych dni po castingu w formie mailowej lub telefonicznej
Casting potraktujcie jako wyzwanie, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, ale nie zapominajcie o dobrej zabawie!

Kto może dołączyć do zespołu?

Do zespołu może dołączyć każdy kto:
– jest w 100% zdeterminowany do pracy i chętny do poszerzania swoich umiejętności,
– kocha taniec miłością niezmierzoną,
– potrafi dzielić się uśmiechem i swoją pozytywną energią z resztą zespołu, wspiera i dopinguje jak nikt inny,
– czuje, że jego predyspozycje taneczne i chęć rozwoju zasługują na więcej
– jest gotowy do wyjazdów na obozy, mistrzostwa, do udziału w programach telewizyjnych i występach komercyjnych

Czy można dołączyć do zespołu w trakcie trwania semestru?

Najlepszą drogą do dołączenia do zespołu jest casting. Jeśli nie możesz w nim uczestniczyć, zgłoś się do nas, a wskażemy Ci do której grupy otwartej powinieneś/powinnaś dołączyć, aby odpowiednie osoby mogły ocenić Twoje umiejętności.

Czy można dołączyć do grupy otwartej w trakcie trwania semestru?

Tak, wystarczy zapisać się przez naszą stronę internetową lub po prostu zgłosić się do studia.

Jak można dokonywać opłaty za zajęcia ?

Opłaty za zajęcia można dokonywać na miejscu gotówką lub kartą płatniczą oraz przelewem. Numer konta odnośnie przelewów znajdziecie w zakładce KONTAKT. Zespoły obowiązuje inny numer konta niż ten, który dostępny jest na stronie. Otrzymujecie go wraz z początkiem sezonu, możecie zdobyć go również kontaktując się telefonicznie z recepcją z prośbą o jego udostępnienie.

Kogo obowiązuje opłata startowa i ile wynosi ?

Opłata startowa obowiązuje każdego nowego tancerza naszej szkoły, który wykupuje u Nas swój pierwszy karnet. Jej koszt to 30 zł. Wraz z wniesieniem opłaty tancerz otrzymuje kartę ESDA Dancer. Nie dotyczy zajęć pojedynczych oraz open class.

W jakim terminie dokonujemy opłaty za zajęcia ?

Płatności za:
– pojedyncze zajęcia dokonujemy wyłącznie na miejscu na recepcji tuż przed zajęciami.
– karnety miesięczne dokonujemy do 10-go dnia każdego miesiąca z góry.
– karnety semestralne i roczne, do 10-go dnia miesiąca rozpoczęcia semestru/roku.
– Free Pass dokonujemy pierwszego dnia miesiąca z góry lub podczas pierwszej wizyty danego miesiąca.

Czy powinienem zgłosić swoją nieobecność na zajęciach? Jakie są konsekwencje niezgłoszenia nieobecności na zajęciach?

Zarówno dla recepcji, jak również dla instruktora prowadzącego zajęcia ta informacja jest bardzo istotna pod kątem organizacyjnym. Dlatego jeżeli zdarzy się tak, że wyjątkowo nie możesz pojawić się na zajęciach prosimy o przekazanie tej informacji na recepcji w miarę możliwości jak najwcześniej.

Czy opłata za zajęcia, na których byłem/byłam nieobecna przepada? Jak mogę nadrobić zajęcia?

W przypadku jednorazowej nieobecności otrzymujecie voucher ważny przez 30 dni od daty odebrania go z recepcji. Możesz go odebrać do 30 dni od Twojej nieobecności. W przypadku dłuższej nieobecności za każdy dzień nieobecności usprawiedliwionej zwolnieniem lekarskim. Voucher upoważnia do skorzystania z jednych dowolnie wybranych zajęć grupy otwartej (z wyłączeniem tej, której dotyczyła nieobecność) lub open class.

Czy w ofercie ESDA są zajęcia indywidualne? Jak można się na nie zapisać?

Istnieje możliwość skorzystania z zajęć indywidualnych z instruktorami należącymi do naszej stałej kadry. Pierwszy kontakt odbywa się za pośrednictwem recepcji, która pomoże ustalić dostępność czasową instruktora względem Waszych potrzeb. Kolejne ustalenia odbywają się już bezpośrednio z instruktorem prowadzącym zajęcia.

Co to jest Open Class? Kto może brać udział ? jak to działa ?

Open class to zajęcia otwarte w formie warsztatów, które trwają 60, 75 lub 90 min. Każde zajęcia to jedna, konkretna choreografia. Grafik zajęć open class jest udostępniany na naszym Facebooku oraz Instagramie w każdy poniedziałek. Poziom zajęć jest otwarty, dlatego zapraszamy każdego kto chciałby spróbować swoich sił. Jeżeli zdarzy się tak, że występują ograniczenia wiekowe informacja znajduje się na grafiku dotyczącym danych zajęć.

Na jakich zasadach obowiązuje Free Pass? Co to za pakiet?

Free Pass to karnet zajęć, który upoważnia do korzystania bez ograniczeń ze wszystkich zajęć ze standardowej oferty naszej szkoły tj. wszystkich zajęć regularnych grup otwartych oraz open class. Opłaty za karnet Free Pass dokonujemy pierwszego dnia miesiąca z góry.

Do czego służy karta ESDA dancers ?

Każdy tancerz korzystający z karnetu posługuje się daną kartą do zgłoszenia swojej obecności na zajęciach tuż po wejściu do studia, dokonywania płatności za zajęcia oraz korzystania z szafek w szatni.

Co się stanie kiedy zapomnę zabrać ze sobą kartę na zajęcia ?

Jeżeli zdarzy Ci się zapomnieć karty musisz podejść do recepcji, przedstawić się, poinformować o tym, że wyjątkowo nie masz jej ze sobą w danym momencie oraz przekazać, na które zajęcia zgłaszasz obecność.

Co zrobić w przypadku zagubienia karty ?

W przypadku zagubienia karty zgłoś się na recepcję w celu wyrobienia nowej. Koszt wyrobienia nowej karty to 15 zł. Nowa karta zostanie wydana Wam tuż po dokonaniu płatności.