Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Zajęcia Yogi w ESDA!

Kochani! Czas na hot news! Już od 23.02 ruszamy z zajęciami Yogi w ESDA. Zapraszamy do zapisów na zajęcia do Michała Przybyły ! Michał jest absolwentem kursu ukończonego na Bali w Radiantly Alive. Sam Yoga Alliancr mianował go nauczycielem Vinyasa Yoga!

Vinyasa Joga to praktyka, która polega na płynnym przechodzeniu między pozycjami w rytm oddechu. Pozycje jogi układane są w sekwencje, które służą określonemu celowi. Każda lekcja rozpoczyna się medytacją, następnie wykonywana jest seria sekwencji tzw. „flow”, które kończy się uspokojeniem ciała.

Michał Przybyła jest performerem, tancerzem, choreografem, pedagogiem tańca współczesnego oraz dyplomowanym nauczycielem jogi. Jest absolwentem studiów licencjackich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie tańca i choreografii. Studiował na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Media Interaktywne i Widowiska. Jest studentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Sztuki społeczne w Instytucie Kultury Polskiej. Jest dwukrotnym stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ukończył program MASA organizowany przez Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu oraz staż w KCDC. Prowadzi liczne warsztaty ruchowe na terenie kraju oraz tworzy autorskie spektakle w Polsce. Współpracuje m.in. z Teatrem Powszechnym w Warszawie, Teatrem Studio, Sceną Roboczą w Poznaniu, Teatrem Tańca Zawirowania. W latach 2016-2020 był artystą-tancerzem w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. Wraz z Dominikiem Więckiem stworzył nagradzany spektakl „Bromance” w 2018 roku w ramach konkursu Nowa Generacja w Scenie Roboczej w Poznaniu. W 2022 roku był rezydentem Instytutu im. J. Grotowskiego we Wrocławiu. W październiku 2022 roku miała miejsce premiera jego solowego spektaklu „Czarny to mój szczęśliwy kolor”, który powstał w ramach programu OFF Polska, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Był stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Także jeśli Yoga to tylko u Michała w ESDA !
Zapisz się już dzis !

Zapisu oraz zakupu zajęć możecie dokonać poprzez naszą stronę lub napiszcie do nas, a my zapiszemy Was na wybrane zajęcia.
🌐www.esda.pl
☎️ 579 743 248
✉️ [email protected]

Kup zajęcia:

https://esda.pl/kategoria-produktu/yoga/

Możliwość komentowania została wyłączona.