Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Wracamy na sale

Drodzy rodzice i tancerze,

Informujemy, że od 6 czerwca nasza szkoła East Side Dance Academy będzie otwarta. Z tego powodu zapraszamy wszystkich na zajęcia. W trosce o naszych tancerzy, grafik zajęć został zredagowany tak, aby zajęcia kończyły się o różnych godzinach na różnych salach. Ma to na celu uniknięcie spotkań i gromadzenia się uczniów na korytarzu.

Ze swojej strony zapewniamy wszelkie środki bezpieczeństwa, tancerze przed wejściem do szkoły będą mieli sprawdzaną temperaturę oraz dezynfekowane ręce. Najprawdopodobniej na zajęciach uczestniczyć będzie mogło maksymalnie 12 osób w wyznaczonych od siebie odległościach (w dalszym ciągu czekamy na dokładne wytyczne odnośnie ilości osób na sali). W najbliższym okresie szkoła będzie funkcjonowała na nowych zasadach. Wyłączone z użytku będą szatnie i korytarz, w związku z tym prosimy, aby przychodzić już przebranym na zajęcia. Konieczne jest, aby każdy tancerz posiadał swoją zakupioną wcześniej wodę, zakup w recepcji nie będzie możliwy oraz nie będzie możliwości uzupełniania wody w butelkach filtrowanych. Dodatkowo informujemy, że tancerze będą wpuszczani do szkoły 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.


W ramach bezpieczeństwa Państwa i naszych pracowników uruchomiliśmy sprzedaż TYLKO internetową zajęć w poszczególnych grupach, jak również zajęć OPEN CLASS. Z tego względu informujemy, że w czerwcu nie ma możliwości zakupu pakietu Free Pass. Prosimy o dokonywanie zakupu oraz płatności na stronie ​www.dance-online.pl w zakładce “Zajęcia stacjonarne ESDA”. Zakupu można dokonać już od 1 czerwca. Należy wybrać grupę, do której tancerz jest zapisany i opłacić karnet lub wybrać zajęcia open class. W przypadku karnetów zamrożonych, prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.


Już nie możemy się doczekać aż spotkamy się ponownie na salach!

Możliwość komentowania została wyłączona.