Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

WAWAACKING BY WAWAACKERS VOL. 11

Waackinga. Swoje pierwsze waackingowe kroki stawiała w Poznaniu w 2015 roku. Waacking onieśmielał, dziś jest ogromną i ważną częścią życia. Ten styl to dla niej życie, miłość, ludzie i absolutnie szalona muzykalność w rytmie disco! Ma jednak serce zaprogramowane na soul, funk, dlatego lubi to miksować w tańcu.
Spotkacie ja na większości waackingowych eventów w Polsce! Zagramanice również odwiedza. Wcześniej tańczyła hip hop, próbowała też innych styli, ale żaden nie dawał jej tyle wolności i swobody w byciu sobą jak waacking. Razem z nim przebyła długa drogę, rozwinęla się jako tancerka i osoba oraz poznała wiele szczególnych ludzi, z którymi wspólnie dziś tworzy community!
Od początku uczy się u Waack Domy. Na codzień trenuje w Point Dance Studio, a od 2 lat tańczy w szalonej poznanskiej ekipie Waack On Point. W Polsce nauczyła się też dużo od Agaty Zięby i rozwijała na wydarzeniach dothatwaack. Miała też okazję czerpać wiedzę od ludzi takich jak: OG Archie Burnnet, Princess Lockeroo, Mounia Nassangar, Viktor Bukovy, Bagsy, Shahin Damka, Katerina Ourda, Lorena Valenzuela, Boubou Belbak, Chrissy Chou.

Data: 04.02.2023 r.
Godziny:
16:00 – 18:00 Technika waacking
18:00 – 19:00 Jam

Cena: 60 zł

Instruktor: Kinga Wodzyńska aka Waackinga
Poziom: podstawowy/średniozaawansowany

Możliwość komentowania została wyłączona.