Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Warsztaty WaWaackers

Zapraszamy Was na pierwszą edycję comiesięcznego eventu waackingowego. Na początek poziom 0, czyli początkujący/od podstaw. 1h lekcji z podstaw waackingu i 1h jamu z muzyką disco, aby wypróbować nowo poznane rzeczy. W kolejnych miesiącach zaczniemy zapraszać nauczycieli z waackingowego community, aby dalej poszerzać wiedzę i umiejętności z danego stylu. W tym miesiącu event skierowany jest do osób, które chcą rozpocząć przygodę z waackingiem w stolicy, nauczyć się podstaw i dowiedzieć się czegoś o tym stylu.

Kim są WaWaackers?
WaWaackers to szalona ekipa miłośników waackingu, która powstała w pandemicznym wirze 2020 roku. Na co dzień trenujemy razem inspirując się i ucząc od siebie samych. Każdy z nas jest unikatowy, nie ogranicza się do jednej rzeczy i dlatego idealnie się uzupełniamy. Kiedy tylko możemy pobieramy lekcje u najlepszych z fachu m.in. Domy, Zięby, Gangstera, czy Byli.  Naszym celem jest poszerzanie horyzontów waackingowego community w stolicy i szerzenie miłości do tego stylu.
Data: 6.11.2021
Godz. 17:00-19:00
Cena: 30 zł
Link do zapisu: https://esda.pl/produkt/warsztaty-wawaackers/ 
Instruktorzy: WaWaackers (w składzie: Dominika Olszewska, Maks Kaczanowski, Tomek Gawęcki, Bartek Zawiska, Maja Kanicka).
Instagram: @wawaackers

Możliwość komentowania została wyłączona.