Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Nabór do formacji East Side Crew Junior

Przed rozpoczynającą się pracą do nowego sezonu, chcielibyśmy dać raz jeszcze możliwość tym, którzy czują, że potrzebują większego rozwoju i są zdeterminowani i zmotywowani do ciężkiej pracy!

My damy Wam największą stacjonarną możliwość rozwoju w Polsce, poszukujemy natomiast osób, które są gotowe na ciężką pracę, na poświęcenie i otwartość na nowe rzeczy. Po roku pracy z nami osiągniecie zupełnie inny poziom i świadomość tańca. Ten sezon to praca na stałe z najlepszymi profesjonalistami tego kraju. Nacisk kładziemy na rozwój choreograficzny, na poszerzanie wiedzy o stylach – Popping, House, Afro – głęboko wierzymy, że jest to nieunikniony kierunek rozwoju każdego tancerza oraz przygotowanie motoryczne, które ma rozwijać świadomość w przygotowaniu ciała do treningu, zmniejszyć kontuzyjność oraz wydłużyć żywotność mięśni. Tygodniowo jest to 8h pracy na sali, z najlepszymi tancerzami w Polsce !

Podejmując decyzję o współpracy my doprowadzimy Cię do poziomu, dzięki któremu każda scena w Polsce będzie głodna takich tancerzy. Natomiast nasz cel nie kończy się na Polsce, a dopiero zaczyna, czas wyjść poza granice i otworzyć możliwości naszym tancerzom co spowoduje jeszcze większy rozwój, a co za tym idzie- da tancerzom większe możliwości poza granicami kraju. Oferta nasza to zajęcia stacjonarne, obozy, zawody, projekty, warsztaty w Polsce i za granicą, batelki.

Wystarczy chcieć a my damy możliwość rozwoju!
Po przesłaniu formularza skontaktujemy się i prześlemy szczegółowe informacje odnośnie przebiegu naboru.
Zgłoszenia zbieramy do końca listopada.

 

Link do zapisu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfG6B3UphsVcbUiqVD27OSA2fw57E4PEfM7sQ7P_6ISdWKg1Q/viewform

 

Możliwość komentowania została wyłączona.