Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

Poznaj ESDA podczas FREE WEEKa!

Już 11 lutego w East Side Dance Academy rusza FREE WEEK i będzie trwać aż do 16.02.

Zapraszamy każdego kto miałby ochotę Nas poznać oraz sprawdzić jakie możliwości i atmosferę niosą za sobą nasze zajęcia. Nie ma znaczenia czy tańczysz od dawna, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem. Każdy może stać się częścią naszej tanecznej rodzinki, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Kadra naszych instruktorów pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi w grupach początkujących, jak też zaawansowanych.

Przez cały tydzień czeka na Was pełen wachlarz zajęć, z których możecie skorzystać bezpłatnie i sprawdzić czy spełniają wasze oczekiwania. Gwarantujemy niezastąpioną atmosferę, którą tworzymy wspólnymi siłami już od 4 lat. Z roku na rok jest Nas coraz więcej, z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy Wam za zaufanie.

Jeśli chcesz Nas bliżej poznać, zapisz się w formularzu poniżej na zajęcia poszczególnej grupy wiekowej, które Cię zainteresowały:

 

MINI KIDS (6-7 lat): https://goo.gl/forms/zIE91wm02VFYnl7R2

grafik mini kids

 

KIDS (7-11 lat): https://goo.gl/forms/wkteXyJvYeHu0Btw2

free week kids

JUNIOR (12-15 lat): https://goo.gl/forms/AiF311LSkY8OfeHg1

free week junior

ADULT (16+/21+): https://goo.gl/forms/KKnjGd82QTsfCmCA2

free week adult

Po zgłoszeniu w formularzu, jedyne co musisz zrobić to przyjść 15 minut przed rozpoczęciem zajęć i zgłosić na recepcję swoją obecność.

Do zobaczenia na sali tanecznej!

 

Możliwość komentowania została wyłączona.