Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

CASTINGO DO ZESPOŁU FAM JUNIOR

Przed rozpoczynającą się pracą do nowego sezonu, chcielibyśmy dać  możliwość tym, którzy czują, że potrzebują większego rozwoju, są zdeterminowani i zmotywowani do ciężkiej pracy! To jeden z projektów w Polsce, który ma dać szansę rozwoju wszystkim osobom również spoza Warszawy.

Naszym celem jest wybór grupy osób zmotywowanych do ciężkiej pracy, chcących w świecie tanecznym osiągnąć wielkie rzeczy. Spotkania zespołów FAM są średnio raz w miesiącu i bazują na treningach motorycznych, warsztatach tanecznych z różnymi instruktorami, oraz wykładach i zadaniach mających na celu rozwój osobisty, w tym praca nad waszymi Social Mediami, tak byście byli przygotowywani od strony profesjonalnej tancerza.  Grupa adult ma również do przygotowania formację, którą wystawiamy na największych imprezach w Polsce i za granicą, natomiast w pierwszym sezonie JUNIOR skupimy się głównie na waszym rozwoju, bez tworzenia formacji.

Damy Wam największą stacjonarną możliwość rozwoju w Polsce, poszukujemy natomiast osób, które są gotowe na ciężką pracę, na poświęcenie i otwartość na nowe rzeczy. Po roku pracy z nami osiągniecie zupełnie inny poziom i świadomość tańca. Ten sezon to praca na stałe z najlepszymi profesjonalistami tego kraju. Nacisk kładziemy na rozwój choreograficzny, na poszerzanie wiedzy o stylach –  głęboko wierzymy, że jest to nieunikniony kierunek rozwoju każdego tancerza.

Podejmując decyzję o współpracy my doprowadzimy Cię do poziomu, dzięki któremu każda scena w Polsce będzie głodna takich tancerzy. Natomiast nasz cel nie kończy się na Polsce, a dopiero zaczyna, czas wyjść poza granice i otworzyć możliwości tancerzom co spowoduje jeszcze większy rozwój, a co za tym idzie –  da tancerzom większe możliwości poza granicami kraju.
Nasza Oferta to zajęcia stacjonarne,  obozy, zawody, projekty, warsztaty w Polsce i za granicą, udział w reklamach, oprawa artystyczna eventów i co najważniejsze ciepła i rodzinna atmosfera.
Wystarczy chcieć a my damy możliwość rozwoju!
Wyślij zgłoszenie i przyjdź na casting w celu pokazania swoich umiejętności i dołącz do nas!
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Zgłoszenia przyjmujemy do 6.10.2022

Możliwość komentowania została wyłączona.