Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

CASTING DO ZESPOŁU EAST SIDE CREW KIDS & JUNIOR

Przed rozpoczynającą się pracą do nowego sezonu, chcielibyśmy dać  możliwość tym, którzy czują, że potrzebują większego rozwoju i są zdeterminowani i zmotywowani do ciężkiej pracy!

My damy Wam największą stacjonarną możliwość rozwoju w Polsce, poszukujemy natomiast osób, które są gotowe na ciężką pracę, na poświęcenie i otwartość na nowe rzeczy. Po roku pracy z nami osiągniecie zupełnie inny poziom i świadomość tańca. Ten sezon to praca na stałe z najlepszymi profesjonalistami tego kraju. Nacisk kładziemy na rozwój choreograficzny, na poszerzanie wiedzy o stylach –  głęboko wierzymy, że jest to nieunikniony kierunek rozwoju każdego tancerza.

Podejmując decyzję o współpracy my doprowadzimy Cię do poziomu, dzięki któremu każda scena w Polsce będzie głodna takich tancerzy. Natomiast nasz cel nie kończy się na Polsce, a dopiero zaczyna, czas wyjść poza granice i otworzyć możliwości naszym tancerzom co spowoduje jeszcze większy rozwój, a co za tym idzie –  da tancerzom większe możliwości poza granicami kraju.
Nasza Oferta to zajęcia stacjonarne, formacja, obozy, zawody, projekty, warsztaty w Polsce i za granicą, udział w reklamach, oprawa artystyczna eventów i co najważniejsze ciepła i rodzinna atmosfera.
Wystarczy chcieć a my damy możliwość rozwoju!
Wyślij zgłoszenie i przyjdź na casting w celu pokazania swoich umiejętności i dołącz do nas!
Zgłoszenia przyjmujemy do 2.09.
Link do zapisu:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Możliwość komentowania została wyłączona.