Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

CASTING DO ZESPOŁU EAST SIDE CREW FAM

ESDA szykuje na ten sezon coś wyjątkowego, czujemy że chcemy połączyć wspólną energię zbieraną przez lata na rożnych naszych eventach. Chcemy dać szanse osobom również spoza Warszawy, które nie miały okazji nigdy tańczyć w zespole, chcemy dać możliwość rozwoju, wspólnych spotkań ludziom których łączy jedna pasja, chcemy dać możliwość zrobienia formacji na największe polskie i zagraniczne eventy, ale przede wszystkim chcemy zająć się waszym rozwojem indywidualnym dając całoroczny program pracy, skupiając się na Waszym rozwoju fizycznym i mentalnym. Chcemy móc przekazać Wam 5 lat naszych doświadczeń. Tym samym postawić sobie kolejne wyzwania. Chcemy by w jednym miejscu spotkali się ludzie, dla których taniec jest opcją życia, tworząc jeden zespół z całej Polski. Zbudujmy coś pięknego i nie po to by rywalizować, a dzielić się piękną energią, być przykładem dla młodego pokolenia robiąc rzeczy, o których do tej pory można było tylko marzyć. Jeśli masz 16 lat i powyżej i chcesz znaleźć się pod naszymi skrzydłami, zaufaj, wyślij zgłoszenie i zróbmy w tym roku coś czego w Polsce nigdy nie było.
– spotkania raz w miesiącu na żywo,
– korzystanie z platformy dance-online,
– stałe treningi wzmacniająco-stabilizujące online,
– praca nad nawykami żywieniowymi,
– stały kontakt z trenerami,
– programy warsztatowe i obozowe,
– formacja, projekty, nagrywki.

Casting odbędzie się 5 września o godz. 15:30.

Zgłoszenia na casting odbywają się poprzez formularz umieszczony poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5o_yuMBJJHDuEcnnmr43mBbNCWlX_GwWONbc_bHnouH9iKw/viewform

Jeśli nie możesz przyjść na casting 5.09, prosimy o informację na naszego maila [email protected], zaprosimy Cię na zajęcia danej grupy, dzięki czemu sprawdzimy Twoje umiejętności.
Jeśli nie chcesz pojawić się na castingu z powodu panującej na świecie sytuacji, prosimy o wypełnienie formularza oraz przesłanie na nasz adres mailowy filmiku, na którym prezentujesz swoje taneczne umiejętności.

Możliwość komentowania została wyłączona.