Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

ANY DANCE CAMP WINTER 2023

Ruszyły zapisy na Any Dance Camp Winter 2023!

Obóz Any Dance Camp to jedyny w Polsce program dający ofertę dla tancerzy w każdym wieku, w różnych stylach m.in. hip hop choreografia, street, jazz/contemporary. Dostosowujący poziom zaawansowania do uczestników. Pozwalający tancerzom na rozwój zarówno w choreografii, zajęciach freestyle czy technikach improwizacji.

Koncentrujemy się na indywidualnym rozwoju każdego uczestnika. W programie warsztatów poza zajęciami tanecznymi są zajęcia z motoryki i stabilizacji, mające na celu uświadamianie tancerzom jak istotna jest praca na świadomości swojego własnego ciała, oraz nauka techniki regeneracji, która jest nieodłączną częścią treningu sportowca.

Dla nas najważniejsze jest, żeby każdy uczestnik mógł w 100% skupić się na treningu, zrozumieć każde zajęcia i wynieść z nich jak najwięcej, dając możliwość dyskusji z instruktorami, będąc dla uczestników dostępnymi, pozwalając im by czuli się dobrze, a co za tym idzie, byli częścią większej integracji, poznawali ludzi z całej Polski i mieli przyjaźnie na całe życie. Relacje nawiązywane przez taniec również mają ogromny wpływ na rozwój tancerzy, jest to social, który powstaje i buduje szacunek do dzielenia się wspólną pasją.

Co nas wyróżnia?
Małe grupy obozowe, wyszkolona i doświadczona kadra opiekunów, najlepsi instruktorzy w kraju, ogromna różnorodność zajęć, obiekt prywatny, zamknięty tylko dla naszych grup, dostosowany do treningów i regeneracji, piękne otoczenie, oddalone od zgiełku i cywilizacji, wyjątkowe wyżywienie.

Terminy:
Week 1 JUNIOR termin 10-15 luty cena 1440 zł
Week 2 JAZZ JUNIOR/ADULT termin 16-20 luty cena 1200 zł
Week 3 ADULT termin 21-26 luty cena 1440 zł

Cena zawiera:
– nocleg
– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
– zajęcia taneczne (ok 30h – 50h na turnusie – w zależności od długości obozu oraz wieku)
– zajęcia stabilizacyjno-motoryczne,
– wykłady o historii tańca, batelki, jam’y, improwizacje, projekty (dostosowane do danego turnusu)
– atrakcje wieczorne (imprezy z Dj’em, kino, gry zespołowe, zabawy integracyjne, w zależności od danego turnusu, pogody itp.)

Zapraszamy do zapisów!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Możliwość komentowania została wyłączona.