Szkoła Tańca - East Side Dance Academy
background

ANY DANCE CAMP SUMMER 2021

Jedyny w Polsce program dający ofertę dla tancerzy w każdym wieku, w różnych stylach m.in. hip hop choreografia, street, jazz/contemporary. Dostosowujący poziom zaawansowania do uczestników. Pozwalający tancerzom na rozwój zarówno w choreografii, zajęciach freestyle czy technikach improwizacji.

Koncentrujemy się na indywidualnym rozwoju każdego uczestnika. W programie warsztatów poza zajęciami tanecznymi są zajęcia z motoryki i stabilizacji, mające na celu uświadamianie tancerzom jak istotna jest praca na świadomości swojego własnego ciała, oraz nauka techniki regeneracji, która jest nieodłączną częścią treningu sportowca.

Dla nas najważniejsze jest, żeby każdy uczestnik mógł w 100% skupić się na treningu, zrozumieć każde zajęcia i wynieść z nich jak najwięcej, dając możliwość dyskusji z instruktorami, będąc dla uczestników dostępnymi, pozwalając im by czuli się dobrze, a co za tym idzie, byli częścią większej integracji, poznawali ludzi z całej Polski i mieli przyjaźnie na całe życie. Relacje nawiązywane przez taniec również mają ogromny wpływ na rozwój tancerzy, jest to social, który powstaje i buduje szacunek do dzielenia się wspólną pasją.

Co nas wyróżnia?
Małe grupy obozowe, wyszkolona i doświadczona kadra opiekunów, najlepsi instruktorzy w kraju, ogromna różnorodność zajęć, obiekt prywatny, zamknięty tylko dla naszych grup, dostosowany do treningów i regeneracji, piękne otoczenie, oddalone od zgiełku i cywilizacji, wyjątkowe wyżywienie.

OFERTA
Cena 10 dni 1800 zł ilość zajęć 43h – 46h zajęć
Cena 7 dni 1350 zł 40h zajęć
Cena 5 dni 950 zł 30h zajęć

Cena zawiera:
– nocleg
– pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja)
– zajęcia taneczne ( ok 30h – 50h na turnusie – w zależności od długości obozu oraz wieku )
– zajęcia stabilizacyjno-motoryczne,
– wykłady o historii tańca, batelki, jam’y, improwizacje, projekty (dostosowane do danego turnusu)
– atrakcje wieczorne (imprezy z Dj’em, kino, ogniska, gry zespołowe, zabawy integracyjne, w zależności od danego turnusu, pogody itp.)

Terminy obozów wakacyjnych!

Week 1 Adult 4-13 lipiec
Week 2 Junior 14- 23 lipiec
Dodatkowy termin Adult/Junior wiek 14+  24-31 lipiec
Week 3 Jazz Junior/Adult  1-10 sierpień
Week 3 Kids 7-12 lat Termin 1-10 sierpień
Week 4 Freestyle Adult 11-20 sierpień
Week 5 Adult 21-30 sierpień
Zapisy przez link https://forms.gle/pEwM3zKXaM7L951N8
Poniżej przedstawiamy kadrę instruktorów na Any Dance Camp Summer 2021:
 

Możliwość komentowania została wyłączona.